فهرست مطالب

تعمیر پکیج با مناسب ترین هزینه 1402

تیم ماهرانه با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری در زمینه تعمیر پکیج های دیواری و زمینی و همچنین تعمیر و تعویض قطعات، در خدمت شما عزیزان میباشد. ما از ابزار ها و تجهیزات و فناوری های مدرن برای تعمیر پکیج و سرویس آن استفاده میکنیم. شما میتوانید جهت نصب و تعمیر پکیج با ما تماس حاصل فرمایید.

تعمیرکاران و سرویسکاران آموزش دیده ماهرانه با تمرکز بر رضایت مشتریان، به موقع در محل حاضر شده و با بررسی دقیق سیستم پکیج و پیدا کردن اشکالات پکیج شما آنرا به مانند روز اول تعمیر میکنند. همچنین تمام تلاش ما بر تعمیر کردن قطعات قابل تعمیر بوده تا هزینه نهایی برای شما مناسبتر باشد. همچنین برای تعویض قطعات پکیج ما از قطعات اصلی و شرکتی پکیج استفاده میکنیم. همچنین در قسمت هزینه تعمیر و سرویس پکیج میتوانید از قیمت ها آگاه شوید.

ضمانت می کنیم که پس از انجام کار ، پکیج شما در بالاترین بازده کار می کند. تعمیرکاران ما، تعمیر تمام مدل های پکیج از جمله :

 1. تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 2. تعمیر پکیج بوتان
 3. تعمیر پکیج آریستون
 4. تعمیر پکیج لورچ
 5. تعمیر پکیج اخگر
 6. تعمیر پکیج گلدیران
 7. تعمیر پکیج آلزان
 8. تعمیر پکیج بوش
 9. تعمیر پکیج ایساتیس
 10. تعمیر پکیج مرکوری
 11. تعمیر پکیج فرولی
 12. تعمیر پکیج تاچی
 13. تعمیر پکیج  ویلانت
 14. تعمیر پکیج ایمرگاس

و دیگر برندهای ایرانی و خارجی را آموزش دیده اند و خدمات با کیفیت و قابل اطمینان را به شما ارائه می دهند. اگر به نصب یا تعمیر  پکیج نیاز دارید ، با ما تماس بگیرید و ما کیفیت خدمات خود را گارانتی می کنیم!

تعمیر پکیج

خدمات تعمیر پکیج در محل

برندهای مختلفی از پکیج های دیواری وجود دارد که در هر خانه و توسط افراد و خانواده ها استفاده می شود. خدمات تعمیر پکیج وابسته به مدل های مختلف پکیج است. زیرا کیفیت گاز و کیفیت آب و هوا در منطقه های مختلف متفاوت است.
برای آنکه از وضعیت پکیج نصب شده اطمینان حاصل کنید و بدانید که پکیج برای مدتی طولانی در حالت نرمال و بهترین حالت ممکن کار می کند نیاز است که پس از یک فصل گرما تعمیر و سرویس دوره ای را انجام دهید.

برخی از مهمترین مزایای استفاده از پکیج

استفاده از پکیج دیواری به جای استفاده از انواع گرم خانه ها و موتورخانه ها مزایایی دارد که به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

 • دسترسی مستقیم برای هر واحد و شخصی است.
 • فراهم بودن آبگرم به صورت دائم با سیستم پکیج
 • هزینه کم تعمیر و نگهداری آن نسبت به موتورخانه (متناسب با برند و میزان مصرف)
 • امکان تنظیم دما و… به صورت شخصی و بدون نیاز به متخصص
 • برای نصب روی دیوار و زمین نیاز به فضای زیادی ندارد.
 • مثل موتورخانه ها نیاز به لوله کشی های زیاد نیست.
 • بالا بودن ایمنی و راحتی در استفاده