تعمیر پکیج لورچ و نمایندگی پکیج لورچ در تهران و کرج + هزینه تعمیر و سرویس

تعمیر پکیج لورچ در تهران و کرج

نمایندگی سرویس و تعمیر پکیج لورچ در تهران و کرج

پکیج لورچ که امروزه محبوبیت خاصی در بین مردم داشته است، یکی از برند های معتبر موجود در بازار می باشد. بعضی اوقات ممکن است مشکلی برای پکیج شما به وجود آید که باید پکیج لورچ را عیب یابی کنید و پس از آن تعمیر پکیج لورچ را برای آن انجام دهید. برای عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ، با وب سایت ماهرانه که مرکز تخصصی پکیج لورچ و سایر برند ها در شیراز، تهران، البرز و … می باشد، همراه باشید.

یکی از لوازم خانگی پر کاربرد که می تواند به صورت همزمان دو کار را با هم انجام دهد، پکیج لورچ می باشد. یکی از وظایف آن گرمای فضای محیط به کمک شوفاژ است و یکی دیگر از وظایف آن تامین آب گرم مصرفی محیط می باشد. یکی از بهترین برند های موجود در بازار، پکیج لورچ می باشد. در برخی موارد ممکن است پکیج لورچ شما آب را گرم نکند در این حالت باید عیب یابی پکیج لورچ را انجام دهید. وب سایت ماهرانه در ادامه شما را با عیب یابی پکیج لورچ آشنا خواهد کرد که بتوانید بعد از آن، تعمیر پکیج لورچ را انجام دهید.

تعمیر پکیج لورچ - سرویس پکیج لورچ

 

انواع پکیج لورچ و تعمیر آنها

پکیج ‌های دیواری لورچ مانند سایر برند های دیگر دارای انواع مختلفی می ‌باشد که هرکدام از آن ‌ها مناسب یک محیط با متراژ متفاوتی می ‌باشد.

  • تعمیر پکیج لورچ مدل آدنا
  • تعمیر پکیج لورچ مدل هرما
  • تعمیر پکیج لورچ مدل هیرو
  • تعمیر پکیج لورچ مدل آریان
  • تعمیر پکیج لورچ مدل آرتمن

همه این مدل پکیج‌ های لورچ در رنج ‌های مختلف 24000، 28000، 32000 و 36000 در بازار موجود می ‌باشند و متناسب با محیط می‌ توانید آن‌ ها را  تهیه کنید. در صورتی که پکیج شما هر مدل از پکیج‌ های بالا بود و با مشکل مواجه شد می ‌توانید از وب سایت ماهرانه مرکز تخصصی عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ، کمک بگیرید.

 

عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ در تهران و کرج

در این بخش می ‌خواهیم شما را با عیب یابی پکیج دیواری لورچ و تعمیر آن، آشنا کنیم با ما همراه باشید.

روشن نشدن پکیج لورچ

برای عیب یابی پکیج در این حالت قبل از هر کاری باید بررسی کنید که گاز و برق پکیج وصل باشد اگر علت این مشکل این نبود پس شیر ورودی آب را بررسی کنید و اما در عیب یابی پکیج لورچ در مواجه شدن با این مشکل باید به چند نکته دیگر توجه کنید. یکی از این نکات خرابی جرقه است که به هر دلیلی می‌ تواند اتفاق بیوفتد یکی از دلایل آن مشکل از الکترود دستگاه است که برای تعمیر پکیج لورچ در این حالت باید تعویض شود. دلیل دیگری که ممکن است در آن حالت پکیج روشن نشود، روشن نشدن شعله می باشد. اگر این اتفاق بیفتد شما باید متوجه بشید که پکیج لورچ رسوب گرفته و برای تعمیر آن، باید پکیج لورچ را رسوب زدایی کنید.

 

نشت آب از پکیج دیواری لورچ

در صورتی که متوجه شدید پکیج دیواری لورچ نشتی آب دارد، باید مشکل آن را پیدا کرده و تعمیر پکیج لورچ را انجام دهید. با وب سایت ماهرانه همراه باشید تا در ادامه راه حل این مشکل را با شما آشنا کند. یکی از مهم ترین مشکلات در این نوع پکیج ها، نشتی آب می باشد. چرا نشتی آب پکیج لورچ اهمیت زیادی دارد؟ در صورتی که نشت آب به برد کنترلی پکیج برسد، به علاوه آن که باعت از کار افتادن دستگاه می شود، ممکن است باعث شود که دستگاه غیر قابل تعمیر شود. علت های مختلفی برای نشتی آب پکیج لورچ وجود دارد که آن ها عبارتند از: نشتی پمپ آب، خرابی شیر اطمینان، سوراخ شدن لوله های ارتباط، شکسته شدن مبدل حرارتی و … . در صورت نیاز می توانید قطعاتی که با مشکل مواجه شده اند را ترمیم یا تعویض کنید.

 

سرویس پکیج لورچ با کمترین هزینه

گرم شدن آب پکیج لورچ بیش از حد مجاز

ممکن است بعضی اوقات پکیج شما آب را بیشتر از دمایی که تعریف کرده اید، گرم کند. شما در این حالت باید علت آن را عیب یابی کرده و مشکل آن را برطرف کنید. در بیشتر مواقع علت بروز این مشکل خرابی ترموستات می ‌باشد که برای تعمیر پکیج لورچ می‌ توانید آن را تعویض کنید و این مشکل را رفع کنید.

 

سر و صدای پکیج لورچ

در بیشتر موارد پکیج پس از مدتی کار کردن شروع به سر و صدا می ‌کند که باعث سلب آسایش از افراد در آن محیط می ‌شود که باید عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ برای آن انجام شود. برای عیب یابی پکیج لورچ در این حالت ابتدا باید قطعات را بررسی کنید چرا که پس از مدتی کار کردن قطعات بعضی از قطعات سایده شده اند و سر و صدا از خود ساطع می‌ کنند که برای تعمیر پکیج لورچ باید آن قطعات را تعویض کنید. یکی دیگر از مواردی که در عیب یابی پکیج لورچ باید به آن توجه شود این است که پکیج لورچ رسوب گرفته است و برای تعمیر پکیج لورچ در این حالت باید رسوب زدایی برای آن انجام شود.

 

نمایندگی پکیج لورچ در تهران

 

 

کار نکردن دکمه‌ های پکیج لورچ

در صورتی که دکمه ‌های پکیج لورچ کار نکند باید بدانید علت خرابی آن مشکل از برد الکترونیکی پکیج است و البته مشکلات دیگری هم که می‌ توانند باعث بروز این مشکل شوند گرم شدن بیش از اندازه آب، نشت آب از پمپ و … می‌ باشد. می توانید به جای تعویض دکمه ها آن هارا تعمیر کنید. برای تعمیر آن ها باید دکمه هارا جدا کرده و خشک کنید سپس دوباره وصل کنید. در صورتی که ضربه ای به دکمه ها وارد نشده باشد، آن ها دوباره می توانند کار کنند در غیر این صورت باید دکمه هارا تعویض کنید.

ما تا این قسمت شما را با عیب یابی پکیج لورچ به صورت کلی آشنا کردیم علاوه بر آن چگونگی تعمیر پکیج لورچ را هم تا حدودی با شما آشنا کردیم. در ادامه با سایت ماهرانه همراه باشید تا با کد خطای پکیج لورچ نیز آشنا شوید.

 

ارور ها و کد های خطای پکیج لورچ

در برخی موارد پکیج ها به تشخیص مشکل خود کمک می کنند و با کمک صفحه ای که روی پکیج لورچ قرار دارد خطاهایی را به شما نشان می دهند که به شما کمک می کند بفهمید مشکل پکیج از چی است. شما می توانید برای عیب یابی پکیج لورچ از خطاهای آن، مشکل آن را نیز جویا شوید. سایت ماهرانه قصد دارد تمامی خطاهای پکیج لورچ را به صورت کامل برای شما توضیح دهد.

مشکلات پکیج لورچ

 

E0: در صورتی که با این خطا مواجه شدید، باید بدانید که اتصال پکیج لورچ با ترموستات برقرار نیست.

E1: این خطا نشان دهنده این است که شعله دستگاه روشن نشده است. برای برطرف کردن این خطا باید دکمه C را فشار دهید اگر بعد از چند ثانیه مشکل پکیج برطرف نشد باید از یک متخصص حرفه ای کمک بگیرید.

E2: در صورت مشاهده این خطا باید بدانید که سویئچ هوا با مشکل مواجه شده است و باید تعمیر پکیج لورچ برای آن انجام شود.

E3: زمانی که صفحه نمایش این خطا را نمایش می ‌دهد ترمیسور گرمایشی دستگاه دچار اختلال شده است و باید تعویض شود.

E4: در این حالت سنسور آب مصرفی دچار اختلال شده و نمی ‌تواند به درستی کار کند.

E5: در صورت مواجه با این خطا باید بدانید که مدولاتور گاز مصرفی دچار مشکل شده است و شعله پکیج لورچ کم شده است و باید تعمیر پکیج لورچ انجام شود.

E6: این خطا زمانی رخ می ‌دهد که دمای پکیج بیش تر از 90 درجه سانتی گراد بالا رفته است که در پکیج ‌های لورچ پس از این اتفاق پکیج به صورت خود کار خاموش خواهد شد و آنگاه شما می ‌توانید عیب یابی پکیج لورچ را انجام دهید.

E7: در زمانی که این خطا را مشاهده کردید باید بدانید در عملکرد هوای پکیج اختلال به وجود آمده است و باید از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

E8: زمانی که پکیج لورچ این خطا را نمایش می ‌دهد قفل می ‌کند چرا که فشار آب کم شده است و برای تعمیر پکیج لورچ در این حالت باید از مراکز تخصصی تعمیر پکیج لورچ کمک بگیرید.

E9: در صورتی که با این خطا مواجه شدید باید متوجه شوید که دمای دستگاه به بیش از 100 درجه سانتیگراد رسیده است. تنها راهی که می توانید این خطا را برطرف کنید، فشار دادن کلید C می باشد. این کار باعث می شود قفل پکیج لورچ باز شود و دمای آن به 60 درجه سانتیگراد برسد و بعد از اتمام این کار، دستگاه به طور خودکار راه اندازی می شود. اگر با انجام این کار مشکل پکیج لورچ برطرف نشد، باید از نمایندگی تعمیر پکیج لورچ کمک بگیرید.

E10: این خطا نشان دهنده این می باشد که پکیج هوا گرفته و فشار آن زیاد می باشد. برای تعمیر پکیج در این حالت باید شیر آب را باز گذاشته و اجازه دهید مقداری آب از پکیج خارج شود. در صورتی که هوا درون آن باشد، با این کار می توانید مشکل آن را برطرف کنید در غیر این صورت اگر خطا برطرف نشد، می توانید از تعمیر کاران سایت ماهرانه کمک بگیرید.

E12: این خطا نشان دهنده اشکال در سیستم کنترل از راه دور دستگاه می باشد. برای رفع این مشکل باید پکیج لورچ را یک بار ریست کنید اما اگر مشکل برطرف نشد از یک متخصص حرفه ای کمک بگیرید.

E13: اگر مشکلی در نرم افزار روی برد الکترونیکی پکیج پیش بیاید، با این خطا رو به رو خواهید شد.

E15: این خطا زمانی که دود کش پکیج مسدود شده باشد، به شما نمایش داده خواهد شد.

E16: این نوع کد در مدل های مختلف معانی مختلفی می دهد. برای مثال در مدل آرتمن نشان دهنده مشکل در نرم افزار پکیج می باشد اما در مدل آریا نشان دهنده مشکل در برد دستگاه می باشد.

E25: این خطا نشان دهنده پایین آمدن درجه دمای پکیج است.

E26: با مشاهده این خطا بدانید در برق یا گاز پکیج اختلال به وجود آمده است.

E28: پکیج با نشان دادن این خطا به شما میفهماند که سنسور دمای آب دچار اختلال شده است.

E31: تنظیمات ترموستات به هم ریخته است و باید تنظیم شود.

E40: این خطا نشان دهنده بروز مشکل در ترموستات می ‌باشد.

E77: با خرابی ترموستات شعله پکیج کم و زیاد می ‌شود و باعث بروز این خطا خواهد شد.

E99: این خطا بیانگر اختلال در تنظیم برنامه ‌ها می‌ باشد.

 

 

تعمیرکار پکیج لورچ

نصب، تعمیر و سرویس پکیج لورچ

پس از اینکه پکیج لورچ را خریداری کردید برای نصب آن می ‌توانید از نمایندگی ‌های نصب پکیج لورچ کمک بگیرید. و اما سرویس و تعمیر پکیج لورچ که کار هر کسی نیست و برای انجام آن باید از مراکز تخصصی تعمیر و سرویس پکیج در تهران کمک بگیرید. و اما اگر شما مرکز خاصی در نظر ندارید که نصب، تعمیر و سرویس پکیج خود را به آن ‌ها بسپارید ما به شما مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس پکیج، ماهرانه را پیشنهاد می ‌کنیم چرا که یکی از معتبر ترین‌ ها در استان تهران، البرز، شیراز، اصفهان، رشت، مشهد، مازندران و … می ‌باشد. در صورتی که قصد دارید از خدمات ما استفاده کنید همین حالا می ‌توانید از طریق سایت و یا تماس تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

هزینه سرویس و تعمیر پکیج لورچ

با توجه به نوع پکیج و مشکلی که پکیج شما دارد، هزینه ای برای آن تعیین می شود. برای مثال بعضی اوقات ممکن است برخی از قطعات مورد نیاز را از پکیج شما تعویض کنیم که در این حالت هزینه تعمیر پکیج لورچ شما بیشتر از زمانی می شود که باید یک هواگیری ساده انجام شود.

قیمت ها میتوانند بین ۳۰٪ الی ۴۰٪ نوسان داشته باشند.

جدول هزینه تعمیر و سرویس پکیج

شرح خدمات قیمت واحد (تومان)
هزینه سرویس کامل پکیج ۷۲۰,۰۰۰
هزینه سرویس دوره ای بدون اسید شویی ۲۲۵,۰۰۰
هزینه تشخیص عیب پکیج در محل ۱۵۰,۰۰۰
هزینه تعویض منبع انبساط و راه اندازی ۲۲۵,۰۰۰
تعویض پمپ کامل با فلنج فلزی ۱۵۰,۰۰۰
هزینه تعویض پمپ کامل با کاتالیست ۱۵۰,۰۰۰
هزینه تعویض ترانس جرقه با یون ۱۱۲,۵۰۰
هزینه تعویض برد الکتریکی پکیج همراه با تنظیم ۱۶۵,۰۰۰
هزینه تعویض ولوم های تنظیم دما و کنترل ۱۶۵,۰۰۰
هزینه تعویض شیر اطمینان ۱۱۲,۵۰۰
هزینه تعویض شیرپرکن اتوماتیک با تنظیم فشار ۱۱۲,۵۰۰
هزینه تعویض ترمومتر یا مانومتر یا ترموستات هر عدد ۹۰,۰۰۰
هزینه تعویض مبدل حرارتی ۱۸۰,۰۰۰
هزینه تعویض مبدل ثانویه معمولی ۱۲۰,۰۰۰
هزینه تعویض مبدل ثانویه صفحه ای ۹۷,۵۰۰
هزینه تعویض برنر یا مشعل پکیج ۱۵۰,۰۰۰
هزینه تعویض سنسور دود و لیمیت سوئیچ ۱۱۲,۵۰۰
هزینه تعویض شیر کنترل گاز کامل با تنظیم ۱۵۰,۰۰۰
هزینه تعویض شیر سه راه مکانیکی ۱۵۰,۰۰۰
هزینه تعویض شیر موتوری و سرویس ۱۸۰,۰۰۰
هزینه تعویض فیوز های کنترل هر عدد ۵۲,۵۰۰
هزینه تعویض محدود کننده جریان آب ۱۵۰,۰۰۰
هزینه تعویض هوا گیر ۷۵,۰۰۰
هزینه تعویض سنسور آبگرم یا شوفاژ جداری ۷۵,۰۰۰
هزینه تعویض فن پکیج احتراق بسته یا باز ۱۸۰,۰۰۰
هزینه تعویض پرشر سوئیچ آب ۹۰,۰۰۰
هزینه تعویض پرشر سوئیچ هوا ۹۰,۰۰۰
هزینه تعویض لاستیک دیافراگم ۱۲۰,۰۰۰
هزینه تنظیم برد الکترونیک دستگاه ۹۰,۰۰۰
هزینه آب بندی کامل دستگاه وقتی که نشتی دارد ۱۵۰,۰۰۰
هزینه تعویض فلومتر یا فلو سوئیچ ۱۳۵,۰۰۰
هزینه تعویض اتاق و سرویس محفظه احتراق ۱۵۰,۰۰۰
هزینه نصب پکیج دیواری ۲۷۰,۰۰۰
هزینه نصب پکیج زمینی با دیگ چدنی ۳۳۰,۰۰۰
هزینه اسید شویی - تک مبدل ۲۲۵,۰۰۰
هزینه اسید شویی - دو مبدل ۳۰۰,۰۰۰

سایر خدمات ماهرانه برای تعمیر پکیج

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *