تعمیر کولر گازی در یافت آباد

تعمیر کولر گازی در یافت آباد

فهرست مطالب

سرویس و تعمیر کولر گازی در یافت آباد تهران

در یافت آباد، تعمیر کولر گازی با تخصص و حرفه‌ای ترین روش انجام می‌شود. تعمیرکاران ما، که تمامی دوره‌های آموزشی تخصصی و علمی مورد نیاز را در نمایندگی‌ های کولر گازی و مراکز رسمی گذرانده ‌اند، سالیانه هزاران مشتری را خدمت رسانی کرده‌اند. این تعمیرکاران با گذراندن دوره‌های کاملاً تخصصی، توانایی سرویس و تعمیر کولر گازی در یافت آباد را به خوبی دارند و با یک چکاب ساده، به نوع خرابی و علت آن دسترسی دارند. روزانه، تعمیرکاران ما با مشکلات متعددی از عیوب کولر گازی مواجه می‌شوند، که باعث شده تا تجربه کاری آنها در عیب ‌یابی و رفع عیب کولر گازی در یافت آباد بیشتر شود و با مهارت بیشتری به تعمیر کولر گازی شما بپردازند. بنابراین، در صورت بروز هرگونه مشکل از اسپلیت کولر گازی خود، می‌توانید با مرکز مجاز سرویس و تعمیر کولر گازی در یافت آباد تماس بگیرید، تا تعمیرکار کولر گازی تخصصی‌ترین و با مهارت بیشتری به محل مورد نظر شما اعزام شود.

مرکز تعمیر کولر گازی در یافت آباد تهران

مرکز تعمیر و خدمات کولر گازی در یافت آباد با امکانات مناسب، در کمترین زمان ممکن خدمات تعمیر کولر گازی را ارائه می‌کند. این مرکز با داشتن نمایندگی مجاز در ۲۲ منطقه شهر، به مشتریان خدماتی از جمله سرویس، نصب، تعمیر و شارژ گاز کولر گازی را در اسرع وقت ارائه می‌دهد. کارشناسان فنی این مرکز، با دریافت تماس مشتری، به نزدیک‌ترین شعبه به محل مورد نظر اعزام شده و خدمات مورد نیاز مشتری را انجام می‌دهند. با توجه به اینکه در طول فرآیند تعمیرات، ممکن است برخی قطعات دستگاه نیاز به تعویض داشته باشند، قطعات مورد نظر با نمونه مشابه فابریک تعویض می‌شوند. همچنین، تمامی قطعات استفاده شده در فرآیند تعمیرات با سازگاری کامل انتخاب می‌شوند تا کولر گازی بعد از تعمیرات عملکرد مناسبی داشته باشد. نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی در یافت آباد، در تمامی ساعات روز آماده ارائه خدمات به مشتریان است و در صورتی که دسترسی به این منطقه از سایر مناطق شهر دشوار باشد، کارشناسان فنی از شعب نزدیک به محل اعزام می‌شوند تا مشتریان بتوانند خدمات مورد نیاز خود را در اسرع وقت دریافت کنند.

تعمیر و نصب کولر گازی در یافت آباد

فصل تابستان با گرمای طاقت فرسای خود باعث شده است که بازار خرید، نصب، جابجایی و سرویس کولر گازی در یافت آباد فعال شود. در صورتی که شما نیز به دنبال خرید یک کولر گازی مناسب برای منزل یا محل کارتان هستید، بهترین راهنمای خرید کولر گازی را مطالعه کنید.

در صورتی که یک کولر گازی تهیه کرده‌اید و می‌خواهید آن را نصب کنید یا به دلیل جابجایی محل کار یا منزل باید کولر را جا به جا کنید و مجدداً فرایند نصب را انجام دهید، نصب کولر گازی باید با دقت و احتیاط زیادی انجام شود. این کار باید توسط یک نصاب کولر گازی با تجربه و با رعایت نکات ریزی انجام شود. در غیر اینصورت، نصب کولر گازی می‌تواند باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری برای شما شود و یا کولرتان دائم به تعمیر نیاز داشته باشد.

نصب کولر گازی یا اسپلیت نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی درباره استقرار پنل داخلی و خارجی کولر گازی، لوله کشی‌های توکار کولر گازی و سایر انواع لوله کشی‌ها، اتصالات شیلنگ کندانسور و رطوبت زدای سیستم، عایق بندی لوله های مبرد یا گاز، تست نشتی گاز و شارژ اولیه گاز کولر گازی دارد. برای انجام این کار بهتر است که یک نصاب کولر گازی با تجربه و قبلی این کار را انجام داده باشد.

هزینه نصب کولر گازی در یافت آباد به چه صورت محاسبه میشود؟

هزینه نصب کولر گازی در یافت آباد بستگی به عواملی دارد که در زیر به آنها اشاره شده است:

 • محل نصب کولر گازی، شرایط ارتفاع محل و غیره
 • نوع کولر گازی، برند کولر گازی و تعداد یونیت های خارجی
 • هزینه لوله و اتصالات
 • کیفیت کار نصاب کولر گازی یافت آباد
 • هزینه پایه کمپرسور کولر گازی
 • هزینه لوله اضافی کولر گازی
 • هزینه کابل اضافی کولر گازی
 • هزینه شارژ گاز تکمیلی
 • هزینه ایاب و ذهاب
 • هزینه نصب و راه اندازی کولر گازی

بنابراین، هزینه نصب کولر گازی در یافت آباد به صورت یکتا مشخص نیست و باید با توجه به عواملی که بالا ذکر شد، بررسی و محاسبه شود.

فواید سرویس دوره‌ای کولر گازی در یافت آباد

سرویس دوره ‌ای کولرهای گازی در یافت آباد، باعث بهینه ‌سازی عملکرد این دستگاه‌ ها می‌شود. با این کار، مطمئن خواهید شد که دستگاه‌تان به درستی کار می‌کند و در نتیجه از خراب شدن ناگهانی جلوگیری خواهید کرد. همچنین، سرویس کولر گازی در یافت آباد باعث افزایش بهره‌وری دستگاه و کاهش هزینه‌های قبض برق می‌شود.

فیلتر هوای کثیف می‌تواند باعث شود که کولر نتواند هوای داخل خانه را به خوبی به گردش درآورده و در نتیجه، کولر گازی برای رسیدن به دمای مطلوب باید بیشتر کار کند. با سرویس کولر گازی در یافت آباد، فیلتر هوا تمیز شده و این مشکل رفع می‌شود.

همچنین، کویل کندانسور کثیف می‌تواند باعث شود که کمپرسور سردکننده سخت‌تر کار کند و جریان بیشتری را بر سرویس برق تحمیل کند که در نتیجه، هزینه‌های قبض برق بیشتر خواهد شد. با انجام سرویس کولر گازی در یافت آباد، کویل کندانسور نیز تمیز شده و این مشکل رفع می‌شود.

همچنین، با سرویس دوره‌ای کولر گازی، می‌توانید عمر دستگاه خود را افزایش دهید. زیرا کولرهای گازی بهترین عملکرد خود را در صورتی دارند که به صورت مرتب سرویس و تمیز شوند. هر گونه قطعه‌ای که درست کار نکند، می‌تواند به کل دستگاه استرس وارد کرده و در نهایت باعث خرابی دستگاه میشود.

با پیدا کردن ایرادات در کولر گازی خود و انجام شستشو و سرویس در منطقه یافت آباد، می‌توانید پول زیادی را صرفه‌جویی کنید و از هزینه‌ های بیشتری جلوگیری کنید. اگر کویل کندانسور کثیف باشد، کولر گازی بیشتر کار می‌کند و به دلیل افزایش هزینه‌ های برق، ممکن است تندتر کمپرسور کار کند و در نتیجه، خراب شود. هزینه بررسی و تمیز کردن کویل کندانسور به مراتب کمتر از هزینه تعویض کمپرسور است. همچنین، با سرویس دوره‌ ای، مشکلات دیگری مانند نشتی آب در سیستم را نیز شناسایی و رفع کرد و از صدمه دیدن دستگاه کولر گازی یا ساختمان جلوگیری کرد. لذا، بهتر است قبل از اینکه ایرادات بزرگتر و هزینه‌ برتر شوند، به سرویس و شستشوی کولر گازی خود بپردازید.

علائم کمبود گاز کولر گازی در یافت آباد

با پیدا کردن علائم کمبود شارژ گاز کولر گازی در یافت آباد، می‌توانید به سرعت از وجود این مشکل آگاه شوید. این علائم می‌توانند علائمی مختلف داشته باشند که از جمله شایع‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • برف زدن قسمتی از اوپراتور مانند لوله ها و یا پنل داخلی
 • کارکرد پیوسته و مداوم کمپرسور
 • کاهش دمای کولر گازی یا گرم شدن باد آن
 • کاهش درجه حرارت لوله دهش کمپرسور
 • کاهش جریان آمپر دستگاه
 • وجود گرد و خاک و چربی در نقاط نشت بر روی مدار لوله کشی دستگاه
 • کاهش فشار قسمت مکش سیستم
 • شنیدن صدای ناهنجاری از کمپرسور دستگاه

در صورت تشخیص هر یک از این علائم، نیاز به شارژ مجدد گاز کولر گازی وجود دارد تا مشکل برطرف شود. برای جلوگیری از تعمیرات پرهزینه تر در آینده، بهتر است این مشکلات را به زودی تعمیر کنید.

ویژگی های متمایز کننده مجموعه ماهرانه در تعمیر کولر گازی یافت آباد

ویژگی‌های منحصر به فرد و متمایز تعمیرگاه مجاز کولر گازی یافت آباد، باعث شده که مشتریان ماهرانه را به عنوان بهترین مرکز مجاز سرویس و تعمیر کولر گازی در یافت آباد در نظر بگیرند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 1. داشتن کارشناسان فنی با گواهینامه معتبر جهت ارائه خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر کولر گازی. این کارشناسان قادر به شناسایی و برطرف کردن تمام ایرادات دستگاه هستند.
 2. فراهم بودن فرم آنلاین جهت ثبت سفارش در صورتی که به گوشی تلفن دسترسی ندارید. همچنین، ارسال ایمیل نیز یک گزینه‌ی دیگر برای دریافت خدمات مورد نظر است.
 3. تمرکز بر رضایت مشتریان و تلاش برای رسیدن به حداکثر میزان رضایتمندی آن‌ها.
 4. ارائه خدمات در سراسر یافت آباد به عنوان تنها مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی.
 5. داشتن تعمیرکاران کاملاً متخصص و با تجربه در این زمینه، که به روز در آخرین تکنولوژی‌های تعمیرات کولر گازی هستند.
 6. قابلیت عیب یابی و سرویس و تعمیر کولر گازی در یافت آباد.
 7. ارائه هزینه‌های منطقی و منصفانه برای تعمیرات کولر گازی.
 8. تلاش برای تعمیر کولر گازی یا اسپلیت در یافت آباد با استفاده از قطعات معتبر اورجینال و شرکتی، اما در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اصلی و ارجینال همان دستگاه استفاده میشود.
 9. تعمیرکاران کولر گازی و اسپلیت وقت شناس بوده و ساعت کاری خود را با مشتریان تنظیم می‌کنند. این به این معنی است که تعمیرکاران این تعمیرگاه به دقت و وقت‌شناسی توجه می‌کنند و سعی می‌کنند به موقع در محل مورد نظر حضور پیدا کنند. همچنین زمان کاری این تعمیرگاه با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان تنظیم شده است تا بتوانند در زمانی که مشتریان به دنبال خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی هستند، در خدمت آن‌ها باشند و به بهترین شکل ممکن به نیازهایشان پاسخ دهند. این ویژگی می‌تواند به دلیل ارائه خدمات به موقع و بهینه برای مشتریان، به عنوان یک مزیت مهم برای تعمیرگاه مجاز کولر گازی در یافت آباد در نظر گرفته شود.

تعمیرگاه مجاز تعمیر کولر گازی در یافت آباد

تعمیرگاه مجاز تعمیر کولر گازی در یافت آباد

می‌توانید با مجموعه “ماهرانه” تجربه تعمیر کولر گازی در یافت آباد با قطعات اورجینال توسط نیروی متخصص با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را داشته باشید. خدمات تعمیر کولر گازی و اسپلیت در تابستان هر سال از خدمات پرطرفدار در بازار تاسیسات هستند. با توجه به اینکه در بسیاری از خانه‌ها، به ویژه در مناطق جنوب کشور، کولرهای آبی جای خود را به کولرهای گازی و اسپلیت داده‌اند، تعمیر کولر گازی بسیار مورد نیاز است. کولرهای گازی قابلیت خنک کردن هوا را دارند و معمولاً نیاز به مراقبت کمی دارند. با این حال، تعمیرات کولر گازی و اسپلیت به دلیل پیچیدگی‌های خاصی که دارند، تنها توسط تعمیرکاران کولر گازی ماهر و متخصص در یافت آباد انجام می‌شود. در صورتی که کولر گازی یا اسپلیت خراب شد، بهتر است آن را به تعمیرکار کولر گازی ماهر و متخصص بسپارید.

سوالاتی که ممکن هست در حین خرابی کولر گازی برای شما پیش بیاید

چند سوال ممکن است در هنگام خرابی کولر گازی برای شما پیش بیاید؟ آیا کولر گازی یا اسپلیت شما روشن نمی‌شود؟ آیا فن اسپلیت کار می‌کند ولی کمپرسور آن کار نمی‌کند؟ و همچنین، چگونه می‌توانید تعمیرکار کولر گازی مورد اطمینانی برای تعمیر کولر گازی و اسپلیت در یافت آبادپیدا کنید؟

در بازار خدمات فنی “ماهرانه” شما به راحتی می‌توانید به بهترین تعمیرکار کولر گازی و اسپلیت در یافت آباد برای تمامی برندها دسترسی پیدا کنید. خدمات تعمیرات کولر گازی در یافت آباد شامل بخش‌های مختلفی همچون تعویض کمپرسور کولر گازی، رفع مشکل باد گرم کولر گازی، رفع صدای زیاد کولر گازی، رفع مشکل اتصالی برق کولر گازی، تعمیر برد کولر گازی اسپلیت و تعویض خازن کولر گازی را شامل می‌شود. با خیال راحت، مشکلات خود را به تعمیرکار کولر گازی و اسپلیت متخصص و ماهر “ماهرانه” بسپارید.

تعمیرات کولر گازی و اسپلیت در یافت آباد تهران با خدمات حرفه‌ای

شما ممکن است با مشکلات کولر گازی و اسپلیت منزل یا محل کار خود مواجه شوید. در اینجا، تعمیرگاه مجاز و تخصصی کولر گازی و اسپلیت در تهران با نام “ماهرانه” آماده ارائه خدمات به شماست. با اعتماد به تیم متخصص و مجرب “ماهرانه”، دیگر نیازی به نگرانی درباره روند تعمیر کولر گازی در یافت آباد خود نخواهید داشت. چرا که :

“ماهرانه”، تعمیرگاه مجاز کولر گازی با شعبات مختلف در سراسر تهران، برای راحتی شما خدمات را ارائه می‌دهد.

تعمیرکار کولر گازی با لباس فرم در محل حاضر می‌شود تا از محیط کاری پاک و بهداشتی برخوردار باشید.

تمامی خدمات کولر گازی در “ماهرانه” با ضمانتنامه رسمی و با استفاده از قطعات فابریک انجام می‌گیرد.

پس از تماس شما با تعمیرگاه مجاز کولر گازی “ماهرانه”، اپراتور مربوطه شما را راهنمایی می‌کند تا در صورتی که مشکل جزئی باشد، رفع آن انجام شود. در غیر این صورت، تعمیرکار کولر گازی ظرف کمتر از یک ساعت در محل حاضر می‌شود.

با تماس با “ماهرانه”، تیم مجرب و متخصص ما، بهترین خدمات تعمیرات کولر گازی و اسپلیت را با اطمینان و قیمت مناسب برای شما فراهم خواهد کرد.

خدمات و سرویس کولر گازی ماهرانه در یافت آباد

در سرویس کولر گازی یافت آباد، ما به شما خدمات متنوعی ارائه می‌دهیم تا مشکلات کولر گازی شما را به سرعت و با کیفیت برطرف کنیم. خدماتی که در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم عبارتند از:

 • تعمیر و سرویس کولر گازی در محل
 • نصب انواع کولر گازی از جمله اسپلیت، پنجره ای، دیواری و ایستاده
 • شارژ کولر گازی و رفع نشتی گاز کولر
 • تعمیر کولر گازی پرتابل، دیواری و پنجره‌ای
 • تعمیر و سرویس کامل کولر گازی و سرویس زمستانه کولر گازی
 • تعمیر اینورتر کولر گازی
 • تعویض قطعات کولر گازی شامل لوله مسی، فیلتر، کنتاکتور، شیربرقی، روغن، برد الکترونیکی، خازن و…
 • نصب و تعمیرات انواع کولر گازی از جمله ال جی، جنرال، سامسونگ، اجنرال، گرین و سایر برندهای معتبر در بازار.

تیم متخصص و مجرب ما با بهره‌گیری از تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته و با بهره‌گیری از قطعات فابریک، همواره بهترین خدمات را به شما عرضه می‌کنند. با ما تماس بگیرید و از خدمات با کیفیت سرویس کولر گازی یافت آباد بهره‌مند شوید.

آیا برای تعمیر کولر گازی در یافت آباد باید به نمایندگی مراجعه کرد؟

اگر به هر دلیلی به نمایندگی دسترسی ندارید، با اعتماد به “ماهرانه” می‌توانید به تعمیر کولر گازی خود بپردازید. این شرکت با قیمت‌های منصفانه و با تیم کارشناس و خبره، تلاش می‌کند تا هزینه تعمیر را برای شما کمتر کند و در صورت امکان، دستگاه را با تعمیر برای شما احیا کند. همچنین، “ماهرانه” قابلیت ارائه خدمات حضوری و تلفنی را نیز دارد و با پاسخ به سوالات شما و رفع ابهامات در قسمت پرسش و پاسخ، در ارائه خدمات به شما کمک می‌کند. داشتن تجربه، مدارک معتبر و ارائه سریع ترین و با کیفیت ترین خدمات در تعمیر کولر گازی، تعمیر چیلر، تعمیر پکیج و سایر دستگاه‌های مرتبط، از ویژگی‌های برجسته “ماهرانه” است.

هزینه تعمیر کولر گازی در یافت آباد تهران

هرگاه کولر گازی شما با خرابی یا عیب مواجه شود، هزینه تعمیر آن بسته به نوع و میزان خرابی، متفاوت خواهد بود. در زیر، لیستی از هزینه های معمول در تعمیر کولر گازی در یافت آباد تهران آمده است:

 • هزینه تعویض برد کولر گازی
 • هزینه تعویض ترانس برد کولر گازی
 • هزینه تعویض روغن کمپرسور
 • هزینه تعویض سنسور یونیت داخلی
 • هزینه تعمیر کمپرسور کولر گازی
 • هزینه تعویض سنسور کولر گازی
 • هزینه تعویض بلوور یونیت داخلی کولر گازی
 • هزینه ایاب و ذهاب

در تعمیر کولر گازی، “ماهرانه” با ارائه خدماتی با کیفیت و با متقاضیان همراه خواهد بود تا هزینه تعمیر به کمترین مقدار ممکن و در مدت زمانی کوتاه، انجام گیرد.

نکات مهم پیش از خرید کولر گازی جهت کاهش هزینه تعمیر کولر گازی در یافت آباد

عدم توجه به این نکات می‌تواند باعث افزایش هزینه‌ های تعمیر کولر گازی شود. برای انتخاب کولر گازی مناسب، باید به نکات زیر توجه کرد:

 • تعداد افرادی که در محل زندگی و یا کار می‌کنند، زمانی که از کولر گازی استفاده می‌کنند، باید در نظر گرفته شود.
 • تعداد دستگاه‌هایی که در اتاق وجود دارند و از خود گرما تولید می‌کنند، باید محاسبه شوند.
 • تعداد پنجره‌های موجود در اتاق نیز مهم است و باید در نظر گرفته شود.
 • ارتفاع اتاق نیز حائز اهمیت است و باید در نظر گرفته شود.
 • مساحت اتاق از مهمترین موارد می‌باشد و باید برای انتخاب کولر گازی مناسب، محاسبه شود.

برای انتخاب کولر گازی مناسب، باید با توجه به مساحت اتاق، ظرفیت مناسب را انتخاب کرد:

 • اگر مساحت اتاق بین ۳۲ تا ۳۷ متر مربع است، کولر گازی با ظرفیت ۹۰۰۰ را انتخاب کنید.
 • اگر مساحت اتاق بین ۳۸ تا ۴۱ متر مربع است، کولر گازی با ظرفیت ۱۰۰۰۰ را انتخاب کنید.
 • اگر مساحت اتاق بین ۴۲ تا ۵۰ متر مربع است، کولر گازی با ظرفیت ۱۲۰۰۰ را انتخاب کنید.
 • اگر مساحت اتاق بین ۵۱ تا ۶۴ متر مربع است، کولر گازی با ظرفیت ۱۴۰۰۰ را انتخاب کنید.
 • اگر مساحت اتاق بین ۶۵ تا ۹۱ متر مربع است، کولر با ظرفیت ۱۸۰۰۰ را انتخاب کنید.
 • اگر مساحت اتاق بین ۹۲ تا ۱۱۲ متر مربع است، کولر با ظرقیت ۲۴۰۰۰ انتخاب کنید.

دریافت خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در یافت آباد در کوتاه ترین زمان

در یافت آباد، می‌توانید با اطمینان خاطر، تعمیر کولر گازی خود را به نمایندگی تعمیرات کولر گازی بسپارید. گروه فنی ماهرانه در این نمایندگی، آماده ارائه خدمات سرویس، شارژ گاز و تعمیر کولر گازی است. این مرکز تعمیرات، اسپیلت، اوجنرال، میدیا، ال جی، دوو، وستل، پاناسونیک، جنرال، سامسونگ، گری، هیتاچی، توشیبا، کنوود، وستینگهاوس، کریر، هیوندای، فوجی، مدیا، حایر و آکس را پشتیبانی می‌کند. همچنین، تمامی تعمیرات انجام شده توسط این مرکز، به مدت ۶ ماه ضمانت شده است و در صورت نیاز، خدمات پس از فروش نیز ارائه می‌شود. برای درخواست تعمیرات کولر گازی، با نمایندگی تعمیرات کولر گازی تماس حاصل نمایید.

چه وقت با مرکز تعمیر کولر گازی در یافت آباد تماس بگیریم؟

می‌توانید با نمایندگی تعمیر کولر گازی در یافت آباد تماس بگیرید در صورتی که کولر گازی شما به درستی خنک نکرده، صدای عجیبی شنیدید، اصلا شروع به کار نکرده یا دارای نقص فنی شده است. همچنین، در صورتی که کولر گازی آب را از مسیر تخلیه خارج نکند و از پنل آبریزی داشته باشد یا پرتاب آب از دریچه جلو انجام شود، برای تنظیم درست عملکرد دستگاه نیز می‌توانید با نمایندگی تعمیرگاه کولر گازی تماس بگیرید. در ضمن، اگر کولر گازی سرمای کافی ندارد، پرتاب باد آن کم شده، چند دقیقه باد خنک می‌دهد سپس باد گرم می‌شود یا کد ارور نمایش می‌دهد، باید برای سرویس و رفع ایراد فورا با نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش کولر گازی در یافت آباد تماس بگیرید. در یافت آباد نمایندگی تعمیر کولر گازی ماهرانه برای رفع مشکلات کولر گازی شما وجود دارد. مشکلات متداول در کولرهای گازی، بیشتر در همه جا رخ می‌دهند. تکنسین‌های ما با سال‌ها تجربه و آموزش در زمینه تعمیر کولر گازی، با این مشکلات به خوبی آشنا هستند و می‌توانند آنها را به بهترین شکل برای شما تعمیر کنند. اگر کولر گازی شما با هر یک از این مشکلات روبرو شده است، با ما تماس بگیرید تا با تعیین وقت توسط شما، یکی از تکنسین‌های متخصص کولر گازی در محل و بدون نیاز به حمل کولر گازی، تمامی تعمیرات را در سریع‌ترین زمان انجام دهد. برخی از مشکلات رایج در کولرهای گازی عبارت‌اند از:

 • عدم روشن شدن کولر گازی
 • روشن شدن کولر گازی اما عمل نکردن آن
 • کار کردن کولر گازی با یک سره
 • عدم تولید سرما و باد خنک در کولر گازی و یا کاهش سرمای آن
 • صدای بلند در کار کردن کولر گازی
 • بوی نامطبوع در کولر گازی
 • تشکیل یخ و یا برفک بر روی کویل‌ها یا لوله‌های کولر گازی
 • ریزش آب از کولر گازی یا پرتاب آب
 • نمایش کد ارور در کولر گازی
 • عدم کارکرد ریموت کنترل کولر گازی

ما به عنوان نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش کولر گازی برندهای معتبری مانند اوجنرال، میدیا، الجی، دوو، وستل، پاناسونیک، جنرال، سامسونگ، هیتاچی و … تمامی مشکلات کولر گازی شما از برند های ذکر شده را رفع میکنیم.

تعمیر کولر گازی ال جی در یافت آباد

تعمیر کولر گازی ال جی در یافت آباد

تخصصی ترین تعمیرات کولر گازی ال جی در یافت آباد، توسط نمایندگی ماهرانه ارائه می شود. کولر های گازی، از جمله محبوب ترین و پر استفاده ترین وسایل سرمایشی (گرمایشی) در منازل و ادارات هستند و باعث می شوند تا هوای گرم تابستان، بسیار مطبوع و لذت بخش باشد. کولر های گازی ال جی نیز از محصولات با کیفیت و پر فروش برند ال جی به شمار می روند که طرفداران بسیار زیادی در ایران دارند. با این حال، به دلیل دلایل مختلف، این محصول عالی ممکن است خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. در این مقاله، مشکلات و ایرادات شایع در کولر گازی ال جی و ارور های کولر گازی (اسپیلت) ال جی را به شما معرفی خواهیم کرد و نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در یافت آباد، یعنی ماهرانه را به شما معرفی خواهیم کرد. این مرکز خدمات پس از فروش، با تخصص کامل و تجهیزات به روز، بهترین خدمات تعمیر و نگهداری کولر گازی اسپلیت ال جی در یافت آباد را ارائه می دهد. در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی کولر گازی اسپلیت ال جی در یافت آباد، با این مرکز خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

ماهرانه به عنوان یک نمایندگی مجاز، خدمات تعمیر کولر گازی ال جی در یافت آباد را به صورت شبانه روزی و در محل ارائه می دهد. تکنسین های این مرکز خدمات پس از فروش، در کوتاهترین زمان ممکن (حداکثر 2 ساعت بعد از ثبت سفارش) به محل شما می روند تا ایرادات و مشکلات کولر گازی ال جی شما را برطرف کنند.

خدمات تعمیرات ارائه شده توسط ماهرانه، شامل گارانتی معتبر کتبی به مدت 6 ماه می باشد. این تعمیرگاه مجاز به صورت 24 ساعته در خدمت همشهریان عزیز تهرانی می باشد و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با کارشناسان این مرکز خدمات پس از فروش تماس بگیرید و از خدمات مشاوره آنها استفاده کنید.

همچنین این مرکز خدمات پس از فروش، شعب و نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی ال جی را در سراسر تهران دارد و در صورت نیاز، می توانید به یکی از شعبه های آنها مراجعه کنید.

خدمات تخصصی تعمیرات کولر گازی ال جی در یافت آباد

مرکز خدمات تعمیر کولر گازی ال جی در یافت آباد با ارائه خدمات تخصصی، اقداماتی همچون شارژ گاز، تعمیر کمپرسور، تعمیرات کندانسور، ترمیم و تعویض اواپراتور، ترمیم و تعویض فن، تعمیر ترموستات، تعمیر و تعویض سنسورها، تعمیر تخصصی برد الکتریکی کولر گازی، تعویض خازن های آسیب دیده، تعویض مدارهای معیوب، تمیز کردن فیلترها و کویل ها و تعویض آنها در صورت نیاز و تعمیرات در محل انجام می دهد. با گارانتی معتبر و قطعات اورجینال، شما می توانید با اطمینان کامل از کیفیت اقدامات ما در بالاترین سطح استفاده کنید.

نصب تخصصی کولر گازی ال جی در یافت آباد

پس از خرید کولر گازی ال جی، برای بهره‌برداری بهینه از آن، نصب و راه‌اندازی کولر گازی ال جی بسیار مهم است. نصب کولر گازی در پنج مرحله انجام می‌شود: نصب یونیت داخلی کولر گازی، نصب یونیت بیرونی کولر گازی، نصب و محکم کردن قطعات برقی دستگاه، لوله‌کشی کولر گازی، وکیوم کردن کولر گازی (هواگیری کولر گازی).

برای انجام این کار بهتر است کارشناسان تخصصی این حوزه را با توانایی اجرایی و دانش کافی در این زمینه انتخاب کرد. انجام هر یک از مراحل نصب با رعایت استانداردهای این کار بسیار مهم است. بی‌توجهی به این مسئله و نصب کولر گازی بدون رعایت استانداردها ممکن است باعث خرابی کولر در کوتاه مدت و کاهش کارایی آن شود.

مرکز تعمیر کولر گازی ال جی، به عنوان یکی از پیشروان در ارائه خدمات مرتبط با نصب، راه‌اندازی، تعمیر و بهسازی کولر گازی ال جی، با تجربه دو دهه در این زمینه، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. کارشناسان این مرکز با داشتن دانش و تخصص کافی در این حوزه و با رعایت استانداردهای مربوط به نصب کولر گازی، نصب و راه‌اندازی کولر گازی ال جی را با بهترین کیفیت و به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند.

شارژ گاز کولر گازی ال جی در یافت آباد

بسیاری از صاحبان کولرهای گازی نمی‌دانند که چه زمانی باید برای شارژ گاز کولر خود اقدام کنند. در صورت خالی شدن گاز کولر گازی، نشانه هایی با خود به همراه دارد که با مشاهده آنها می‌توان جهت شارژ اسپلیت اقدام نمود.

برای مثال، عدم سرمادهی کافی در محیط نصب‌شده، یخ زدن با برفک زدن فین‌های اوپراتور در حالت سرمایش کولر و در نهایت یخ زدن لوله رفت یا همان لوله نازک کندانسور، این نشانه ها هستند.

در صورتی که این نشانه ها را مشاهده کردید، توصیه می شود با مرکز تعمیر کولر گازی ال جی در یافت آباد تماس گرفته و درخواست شارژ گاز اسپلیت را ثبت نمایید. برای مشکلات مرتبط با تعمیر کولر گازی ال جی در یافت آباد، بهتر است این امور توسط کارشناسان کولر گازیانجام شود و افراد عادی از ورود به این حیطه خودداری کنند.

سرویس کولر گازی ال جی در یافت آباد

با توجه به توصیه‌های کارشناسان، سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی در یافت آباد نیازمندی اساسی برای حفظ عملکرد بهینه و افزایش عمر مفید این دستگاه می‌باشد. به همین دلیل، اهمیت دارد که این کار به دست یک سرویس کار مجاز و با تجربه انجام شود تا احتمال بروز اشتباهات در این فرآیند کاهش یابد. از آنجایی که عدم توجه به سرویس به موقع، ممکن است باعث افت عملکرد قطعات کولر گازی ال جی شود، توصیه می‌شود این کار را به موقع انجام داده و با رفع نواقص احتمالی، عمر مفید این دستگاه را افزایش داد. در صورتی که در جستجوی یک تعمیرکار متخصص برای تعمیر کولر گازی ال جی در یافت آباد هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات کارشناسان ما بهره‌مند شوید. با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی، کارشناسان ما قادر به رفع تمامی اشکالات موجود در این دستگاه هستند و با انجام سرویس به موقع، عملکرد بهینه و طول عمر مفید کولر گازی ال جی شما را تضمین می‌کنند.

تعمیر شیر برقی کولر گازی ال جی در یافت آباد

برای تغییر حالت گرمایش به سرمایش یا بالعکس، کولر گازی از دستگاهی بهره می‌برد که به آن شیر برقی گفته می‌شود. این دستگاه با استفاده از گاز فریون، محیط را خنک کرده و گرما را به بیرون منتقل می‌کند. اگر مسیر حرکت گاز تغییر کند، گرما از بیرون به داخل منتقل می‌شود و ممکن است فضای داخلی گرم شود. هر گونه خرابی در شیر برقی، که توسط برد الکترونیکی داخل پنل کنترل می‌شود، ممکن است باعث بروز چنین اتفاقی شود. نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در یافت آباد قادر به رفع مشکلات مرتبط با شیربرقی کولرهای مختلف ال جی در مدت زمان کوتاهی است.

تعمیر برد کولر گازی ال جی در یافت آباد

برد، قطعه مهمی از هر دستگاه دیجیتال است که کارکرد کلی سیستم را کنترل می‌کند. برد کولر گازی نیز کنترل کننده و هدایتگر بخش‌های مختلف کولر است. ناکارآمدی این قطعه و بروز نقص‌های فنی در آن ممکن است باعث از کار افتادن کامل دستگاه شود. یکی از اصلی‌ترین عواملی که خرابی و سوختن برد را به دنبال دارد، نوسانات جریان برق ورودی به سیستم است.

عموماً با تعویض اجزای تشکیل‌دهنده برد، خرابی آن می‌تواند رفع شود. اما در صورتی که میزان آسیب وارده بر برد شدید باشد، تعویض برد ضروری است. کارشناسان نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در یافت آباد، برد معیوب را با برد ارجینال همان دستگاه تعویض کرده تا هر گونه افت کیفیتی در کار کولر گازی به وجود نیاید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد

تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد با استفاده از روش‌های علمی و بهینه در نمایندگی سامسونگ صورت می‌گیرد. این مرکز خدمات کامل نرم‌افزاری و سخت‌افزاری برای دستگاه‌های کولر گازی سامسونگ ارائه می‌دهد و تمامی خدمات با گارانتی ارائه می‌شوند. مهندسین و تکنسین‌های مجرب با سابقه و حرفه‌ای از مراکز علمی مورد تایید استفاده می‌کنند تا به تعمیر دستگاه‌های معیوب بپردازند. همچنین مدیریت این مرکز از پرسنل خود می‌خواهد که در کلاس‌های آموزشی معتبر شرکت کنند تا از آخرین دانش و تکنولوژی‌ها استفاده کنند.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در این مرکز به صورت سرویس در محل انجام می‌شود. اگر به دنبال سرویس در محل هستید، می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و منتظر اعزام کارشناسان به محل مورد نظر خود باشید.

با تماس با بخش تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد، به صورت تخصصی و حرفه‌ای می‌توانید از خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد بهره‌ مند شوید. تکنسین‌های مجرب این مرکز، پس از اعزام به آدرس شما، با انجام عیب‌یابی دقیق و اقدامات لازم، کولر گازی شما را تعمیر می‌کنند.

استفاده از تجهیزات پیشرفته و مهارت بالای تعمیرکاران، این امکان را به آنها می‌دهد که تعمیرات کولر گازی سامسونگ در یافت آباد را با رعایت آخرین استانداردهای روز دنیا انجام دهند. تیم پاسخگویی نیز در ساعات ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان می‌باشد تا مشاوره‌های تخصصی را به شما ارائه داده و درخواست خدمات را ثبت و پیگیری کنند.

خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد

دارندگان کولرهای گازی سامسونگ می‌توانند در صورت مشاهده‌ی هر گونه عیب و نقص در دستگاه خود با نمایندگی رسمی تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد تماس گرفته و خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه خود را دریافت کنند. تمامی اقدامات مورد نیاز جهت بهبود، بازیابی، سرویس و تعمیرات تخصصی کولرهای سامسونگ در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده توسط کمپانی سازنده صورت می‌گیرد.

تعمیر کاران مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد از جدیدترین متدهای تعمیر و دستگاه های پیشرفته استفاده می‌کنند تا دستگاه های تعمیر شده را با کیفیت اولیه بهسازی کنند. در نتیجه، دستگاه شما بعد از تعمیر، مشابه دستگاه جدید و بی عیب و نقص خواهد بود.

همچنین، در بخش های آتی با استفاده از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز، با روش های تعمیرات جدید و ابزارهای پیشرفته آشنا خواهید شد.

تعمیر و تعویض کمپرسور و ترموستات کولر گازی سامسونگ در یافت آباد

در مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد، تعویض ترموستات کولر گازی تنها زمانی انجام می‌شود که مشکل در عملکرد آن تشخیص داده شود. به عنوان مثال، اگر کولر گازی به صورت مداوم کار کند و بیش از حد سرد شود، احتمالاً ترموستات باید تعویض شود.

تعمیر کمپرسور کولر گازی، شامل تنظیماتی است که بر اساس مشخصات و ویژگی‌های آن، انجام می‌شود. ترموستات کولر گازی، مانند سایر کنترل‌کننده‌های شناور، دارای دو نقطه دقیق وصل و قطع است.

در حال حاضر، ترموستات‌های کولر گازی، می‌توانند الکترومکانیکی یا الکترونیکی باشند. در مرکز تعمیرات اسپلیت سامسونگ، تعمیر ترموستات این دستگاه با رعایت استانداردهای علمی و با استفاده از جدیدترین روش‌های تعمیر، انجام می‌شود.

ترموستات کولر گازی، از قطعاتی است که ممکن است در طی زمان خراب شود و باعث اشکال در عملکرد دستگاه شود. اگر این قطعه خراب شود، جریان برق به کمپرسور به درستی وصل نمی‌شود و دمای کولر گازی به طور نامناسب تنظیم می‌شود. در این مرکز تعمیرات، کارشناسان با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش فنی خود، ترموستات کولر گازی را تعمیر و تعویض می‌کنند تا دستگاه به حالت نو بازگردانده شود.

تعمیر یا تعویض فن کولر گازی سامسونگ در یافت آباد

خدمات تعمیر و تعویض فن کولر گازی سامسونگ، یکی از خدماتی است که توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد ارائه می‌شود. فن کولر در این دستگاه، به عنوان یکی از قطعات حیاتی، نقش مهمی در عملکرد کولر گازی ایفا می‌کند و هر گونه خرابی در آن، باعث اختلال در عملکرد دستگاه خواهد شد.

کولرهای گازی سامسونگ دارای دو فن خارجی و داخلی هستند که کارکرد هر یک از آن‌ها با دیگری متفاوت است. هر گونه خرابی در هر یک از این دو فن، باعث می‌شود که کولر گازی به درستی خنک نشود و توانایی تهویه هوای محیط را نداشته باشد.

تعمیر یا تعویض برد کولر گازی سامسونگ در یافت آباد

علت شایع و رایج خرابی برد کولر گازی سامسونگ -و همچنین برد سایر کولرهای گازی- نوسانات برق شهری است. این نوسانات ممکن است ناشی از افت ولتاژ برق شهر یا افزایش آن باشند که با عبارت “دو فاز شدن برق” شناخته می‌شوند. بی‌احتیاطی کارشناسان تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد نیز، علت دیگری است که می‌تواند سبب خرابی برد کولر گازی شود. به عنوان مثال، عدم رعایت استانداردهای لازم در حین تعمیر گاهی می‌تواند باعث سوختن برد کولر گازی سامسونگ شود. همچنین، اتصال سیم‌های کولر گازی به دلیل داغ شدن بیش از حد سیم‌ها، دلیل دیگری است که سوختن برد کولر گازی سامسونگ را می‌تواند تسریع کند.

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد

خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد، شامل اقداماتی مانند تعمیر برد، شارژ گاز، تعویض خازن و کمپرسور در صورت سوختگی، تعویض لوله کشی و شیلنگ، رفع مشکل موتور فن، رفع مشکل باد گرم، رفع مشکل صدای زیاد کولر در حین کار، مشکل اتصالی برق کولر، کاهش کیفیت کاری دستگاه، عیب یابی و رفع آبریزی کولر، رفع ارورهای کولر سامسونگ، برطرف کردن مشکل یخ زدن دستگاه در زمستان، تعمیر کولر گازی اینورتر، تعمیرات تخصصی کولرهای پرتابل، تعمیر اسپلیت پنجره ای، تعویض فن بلوور پنل داخلی، سرویس دوره های کولر و … می‌شود.

عیب یابی کولر گازی سامسونگ در یافت آباد

همچنین، عیب یابی کولر گازی سامسونگ بسیار مهم است و به کاربران کمک می‌کند تا ریشه ایراد دستگاه را پیدا کرده و برای برطرف کردن آن اقدامات لازم را انجام دهند. عواملی مانند نوسان برق و نگهداری نادرست ممکن است باعث خرابی قطعات یا سوختن آنها شوند و کاربر با مشکلاتی در عملکرد کولر گازی مواجه شود. به عنوان مثال، کاهش سرمای کولر معمولا ناشی از کاهش گاز است، اما احتمال خرابی قطعاتی مانند کمپرسور نیز در این شرایط وجود دارد. برای تعمیر کولر گازی سامسونگ در این شرایط، باید گاز اضافه به دستگاه تزریق شود و یا کمپرسور و سایر قطعات آسیب دیده ترمیم شوند.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در یافت آباد تهران

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در یافت آباد تهران

در صورتی که کولر گازی سامسونگ شما دچار مشکل شده است، بهتر است با یکی از نمایندگی های مجاز و مرکزی کولر گازی سامسونگ در یافت آباد تماس بگیرید. این نمایندگی روزانه ده ها مشتری جهت تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد دارد. ممکن است شما نیز از این نمایندگی پرسش کنید که آیا کولر گازیسامسونگ قابل تعمیر است یا باید آن را تعویض کنیم؟ آیا تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد امری غیر قابل اجتناب است؟

تکنسین های فنی نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در یافت آباد با بررسی کولر گازی سامسونگ، مشکل آن را فورا تشخیص می دهند و تمامی تلاش خود را برای رفع مشکل به کار می گیرند. در واقع، تعمیرات کولر گازی سامسونگ بهترین راه حل برای رفع مشکل است. همچنین، هزینه ی تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد به مراتب کمتر از هزینه ی خرید کولر گازی جدید است.

کولر گازی سامسونگ یکی از محصولات با کیفیت شرکت سامسونگ در زمینه ی لوازم خانگی است. کولر های گازی به دلیل عملکرد بالا در سرمایش، گرمایش و تهویه هوا، محبوبیت بالایی در بین مردم دارند. در صورتی که این وسیله در خانه شما وجود دارد و دچار خرابی و مشکل شده است، با شماره های موجود در سایت نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در یافت آباد تماس بگیرید. کارشناسان این نمایندگی شما را راهنمایی کرده و در صورت نیاز، تکنسین های مربوطه را برای ان

نمایندگی تعمیرات کولر گازی اجنرال در یافت آباد

تعمیر کولر گازی اجنرال در یافت آباد، به خاطر حساسیت آن بسیار مهم است. اگر چندانی اشتباهی در تعمیر انجام شود، ممکن است خسارات جبران ناپذیری برای شما به وجود آید. بهترین راه برای تعمیر کولر گازی اجنرال در یافت آباد، مراجعه به نمایندگی مجاز این شرکت است. پس از تعمیر تخصصی کولر گازی اجنرال در یافت آباد، حتما از نمایندگی گارانتی تعمیر خود را بگیرید تا در صورت بروز هرگونه خرابی بعد از تعمیر، بتوانید آن را به کارشناسان ما بسپارید. در صورتی که در مدت گارانتی، کولر شما مجددا خراب شود، شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه، تعمیرکاران ما را برای تعمیر مجدد کولر خود فراخوانی کنید. تیم تعمیرکاران ما از نمایندگی اجنرال در یافت آباد، به محل شما اعزام شده و تعمیر را به صورت رایگان انجام می‌دهند. بهترین راه برای تعمیر کولر گازی اجنرال، مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی اجنرال در یافت آباد است. تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه‌ی ما، در کمترین زمان ممکن پس از تماس شما، در محل موردنظر حاضر شده و ایراد کولر گازی شما را برطرف می‌کنند. با تعمیرکاران ما، نگرانی وجود ندارد، زیرا که ما بیشترین درصد رضایت مشتری را جذب کرده‌ایم.

تعمیرات تخصصی کولر گازی اجنرال در یافت آباد

اگر در عملکرد دستگاه کولر گازی شما مشکلی به وجود آمده است، بهترین راهکار تماس با یک مرکز معتبر جهت تعمیر آن می‌باشد. در صورتی که ساکن یافت آباد تهران هستید و از کولر گازی اُجنرال استفاده می‌کنید، نمایندگی ما یکی از بهترین نمایندگی‌های مجاز جهت تعمیر کولر گازی یا اسپلیت شماست. تعمیرکاران و تکنسین‌های مجموعه ما حرفه‌ای و با تجربه بوده و آماده ارائه خدمات شبانه‌روزی و ارائه برگه ضمانت تعمیر می‌باشند. به منظور رفاه حال و انجام سریع تر مراحل تعمیر، تعمیرکار از نزدیکترین شعبه به محل شما اعزام می‌شود. علاوه بر این، تجربه و تخصص بالای تعمیرکاران ما، رضایت خاطر و مشتری مداری، خدمات پشتیبانی و مشاوره رایگان، توانایی و مهارت بالای نمایندگی ما را در صداقت کاری و تجربه بالای خود به اثبات می‌گذارد. بنابراین، اگر از خدمات ما استفاده کنید، این امتیازات مثبت را به دست خواهید آورد. برای ما اهمیتی ندارد که در کدام منطقه و کجای تهران ساکن هستید، نیروهای ما با تجهیزات و ابزار کامل به سرعت به محل شما می‌آیند و مشکل را برطرف می‌کنند.

سایر خدمات تعمیر کولر گازی در تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *